+90 542 518 53 11
iLETSiM

AĞRIde Cafe Adisyon Sistemi

AĞRI  Cafe Adisyon Sistemi

Ağri Cafe Adisyon Sistemi

Ağri'de Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? Ağri'de Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. Ağri'de adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. Ağri'de adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

Ağri'de adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET Ağri'de adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Ağri Cafe adisyon programı, Ağri Paket Servis Programı, Ağri Restoran adisyon yazılımı, Ağri Cafe adisyon fiyatları, Ağri Yemek Sepeti Entegrasyonu, Ağri Getir Yemek Entegrasyonu, Ağri Trendyol Yemek Entegrasyonu, Ağri El terminali, Ağri ücretsiz restoran programı, Ağri Market Yazılımı, Ağri Barkod Yazılımı, Ağri Kuruyemiş Yazılımı,