+90 542 518 53 11
iLETSiM

IĞDIRde Cafe Adisyon Sistemi

IĞDIR  Cafe Adisyon Sistemi

Iğdir Cafe Adisyon Sistemi

Iğdir'de Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? Iğdir'de Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. Iğdir'de adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. Iğdir'de adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

Iğdir'de adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET Iğdir'de adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Iğdir Cafe adisyon programı, Iğdir Paket Servis Programı, Iğdir Restoran adisyon yazılımı, Iğdir Cafe adisyon fiyatları, Iğdir Yemek Sepeti Entegrasyonu, Iğdir Getir Yemek Entegrasyonu, Iğdir Trendyol Yemek Entegrasyonu, Iğdir El terminali, Iğdir ücretsiz restoran programı, Iğdir Market Yazılımı, Iğdir Barkod Yazılımı, Iğdir Kuruyemiş Yazılımı,