+90 542 518 53 11
iLETSiM

ŞANLIURFAda Cafe Adisyon Sistemi

ŞANLIURFA  Cafe Adisyon Sistemi

şanliurfa Cafe Adisyon Sistemi

şanliurfa'da Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? şanliurfa'da Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. şanliurfa'da adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. şanliurfa'da adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

şanliurfa'da adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET şanliurfa'da adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

şanliurfa Cafe adisyon programı, şanliurfa Paket Servis Programı, şanliurfa Restoran adisyon yazılımı, şanliurfa Cafe adisyon fiyatları, şanliurfa Yemek Sepeti Entegrasyonu, şanliurfa Getir Yemek Entegrasyonu, şanliurfa Trendyol Yemek Entegrasyonu, şanliurfa El terminali, şanliurfa ücretsiz restoran programı, şanliurfa Market Yazılımı, şanliurfa Barkod Yazılımı, şanliurfa Kuruyemiş Yazılımı,