+90 542 518 53 11
iLETSiM

ŞIRNAKda Cafe Adisyon Sistemi

ŞIRNAK  Cafe Adisyon Sistemi

şirnak Cafe Adisyon Sistemi

şirnak'da Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? şirnak'da Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. şirnak'da adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. şirnak'da adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

şirnak'da adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET şirnak'da adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

şirnak Cafe adisyon programı, şirnak Paket Servis Programı, şirnak Restoran adisyon yazılımı, şirnak Cafe adisyon fiyatları, şirnak Yemek Sepeti Entegrasyonu, şirnak Getir Yemek Entegrasyonu, şirnak Trendyol Yemek Entegrasyonu, şirnak El terminali, şirnak ücretsiz restoran programı, şirnak Market Yazılımı, şirnak Barkod Yazılımı, şirnak Kuruyemiş Yazılımı,