+90 542 518 53 11
iLETSiM
ARDAHAN Cafe Adisyon Sistemi

Ardahanda Cafe Adisyon Sistemi

Ardahan Posof'da Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? Ardahan Posof'da Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. Ardahan Posof'da adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. Ardahan Posof'da adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

Ardahan Posof'da adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET Ardahan Posof'da adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Ardahan Posof'da Cafe adisyon programı, Ardahan Posof'da Paket Servis Programı, Ardahan Posof'da Restoran adisyon yazılımı, Ardahan Posof'da Cafe adisyon fiyatları, Ardahan Posof'da Yemek Sepeti Entegrasyonu, Ardahan Posof'da Getir Yemek Entegrasyonu, Ardahan Posof'da Trendyol Yemek Entegrasyonu, Ardahan Posof'da El terminali, Ardahan Posof'da ücretsiz restoran programı, Ardahan Posof'da Market Yazılımı, Ardahan Posof'da Barkod Yazılımı, Ardahan Posof'da Kuruyemiş Yazılımı,