+90 542 518 53 11
iLETSiM
KARS Cafe Adisyon Sistemi

Karsda Cafe Adisyon Sistemi

Kars Merkez'de Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? Kars Merkez'de Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. Kars Merkez'de adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. Kars Merkez'de adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

Kars Merkez'de adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET Kars Merkez'de adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Kars Merkez'de Cafe adisyon programı, Kars Merkez'de Paket Servis Programı, Kars Merkez'de Restoran adisyon yazılımı, Kars Merkez'de Cafe adisyon fiyatları, Kars Merkez'de Yemek Sepeti Entegrasyonu, Kars Merkez'de Getir Yemek Entegrasyonu, Kars Merkez'de Trendyol Yemek Entegrasyonu, Kars Merkez'de El terminali, Kars Merkez'de ücretsiz restoran programı, Kars Merkez'de Market Yazılımı, Kars Merkez'de Barkod Yazılımı, Kars Merkez'de Kuruyemiş Yazılımı,