+90 542 518 53 11
iLETSiM
MUŞ Cafe Adisyon Sistemi

Muşda Cafe Adisyon Sistemi

Muş Korkut'da Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? Muş Korkut'da Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. Muş Korkut'da adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. Muş Korkut'da adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

Muş Korkut'da adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET Muş Korkut'da adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Muş Korkut'da Cafe adisyon programı, Muş Korkut'da Paket Servis Programı, Muş Korkut'da Restoran adisyon yazılımı, Muş Korkut'da Cafe adisyon fiyatları, Muş Korkut'da Yemek Sepeti Entegrasyonu, Muş Korkut'da Getir Yemek Entegrasyonu, Muş Korkut'da Trendyol Yemek Entegrasyonu, Muş Korkut'da El terminali, Muş Korkut'da ücretsiz restoran programı, Muş Korkut'da Market Yazılımı, Muş Korkut'da Barkod Yazılımı, Muş Korkut'da Kuruyemiş Yazılımı,