+90 542 518 53 11
iLETSiM

AYDINde Cafe Adisyon Sistemi

AYDIN  Cafe Adisyon Sistemi

Aydin Cafe Adisyon Sistemi

Aydin'de Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? Aydin'de Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. Aydin'de adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. Aydin'de adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

Aydin'de adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET Aydin'de adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Aydin Cafe adisyon programı, Aydin Paket Servis Programı, Aydin Restoran adisyon yazılımı, Aydin Cafe adisyon fiyatları, Aydin Yemek Sepeti Entegrasyonu, Aydin Getir Yemek Entegrasyonu, Aydin Trendyol Yemek Entegrasyonu, Aydin El terminali, Aydin ücretsiz restoran programı, Aydin Market Yazılımı, Aydin Barkod Yazılımı, Aydin Kuruyemiş Yazılımı,