+90 542 518 53 11
iLETSiM

NİĞDEde Cafe Adisyon Sistemi

NİĞDE  Cafe Adisyon Sistemi

Ni̇ğde Cafe Adisyon Sistemi

Ni̇ğde'de Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? Ni̇ğde'de Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. Ni̇ğde'de adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. Ni̇ğde'de adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

Ni̇ğde'de adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET Ni̇ğde'de adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Ni̇ğde Cafe adisyon programı, Ni̇ğde Paket Servis Programı, Ni̇ğde Restoran adisyon yazılımı, Ni̇ğde Cafe adisyon fiyatları, Ni̇ğde Yemek Sepeti Entegrasyonu, Ni̇ğde Getir Yemek Entegrasyonu, Ni̇ğde Trendyol Yemek Entegrasyonu, Ni̇ğde El terminali, Ni̇ğde ücretsiz restoran programı, Ni̇ğde Market Yazılımı, Ni̇ğde Barkod Yazılımı, Ni̇ğde Kuruyemiş Yazılımı,