+90 542 518 53 11
iLETSiM

SİNOPda Cafe Adisyon Sistemi

SİNOP  Cafe Adisyon Sistemi

Si̇nop Cafe Adisyon Sistemi

Si̇nop'da Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? Si̇nop'da Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. Si̇nop'da adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. Si̇nop'da adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

Si̇nop'da adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET Si̇nop'da adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Si̇nop Cafe adisyon programı, Si̇nop Paket Servis Programı, Si̇nop Restoran adisyon yazılımı, Si̇nop Cafe adisyon fiyatları, Si̇nop Yemek Sepeti Entegrasyonu, Si̇nop Getir Yemek Entegrasyonu, Si̇nop Trendyol Yemek Entegrasyonu, Si̇nop El terminali, Si̇nop ücretsiz restoran programı, Si̇nop Market Yazılımı, Si̇nop Barkod Yazılımı, Si̇nop Kuruyemiş Yazılımı,