+90 542 518 53 11
iLETSiM

EDİRNEde Cafe Adisyon Sistemi

EDİRNE  Cafe Adisyon Sistemi

Edi̇rne Cafe Adisyon Sistemi

Edi̇rne'de Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? Edi̇rne'de Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. Edi̇rne'de adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. Edi̇rne'de adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

Edi̇rne'de adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET Edi̇rne'de adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Edi̇rne Cafe adisyon programı, Edi̇rne Paket Servis Programı, Edi̇rne Restoran adisyon yazılımı, Edi̇rne Cafe adisyon fiyatları, Edi̇rne Yemek Sepeti Entegrasyonu, Edi̇rne Getir Yemek Entegrasyonu, Edi̇rne Trendyol Yemek Entegrasyonu, Edi̇rne El terminali, Edi̇rne ücretsiz restoran programı, Edi̇rne Market Yazılımı, Edi̇rne Barkod Yazılımı, Edi̇rne Kuruyemiş Yazılımı,