+90 542 518 53 11
iLETSiM

ORDUda Cafe Adisyon Sistemi

ORDU  Cafe Adisyon Sistemi

Ordu Cafe Adisyon Sistemi

Ordu'da Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? Ordu'da Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. Ordu'da adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. Ordu'da adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

Ordu'da adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET Ordu'da adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Ordu Cafe adisyon programı, Ordu Paket Servis Programı, Ordu Restoran adisyon yazılımı, Ordu Cafe adisyon fiyatları, Ordu Yemek Sepeti Entegrasyonu, Ordu Getir Yemek Entegrasyonu, Ordu Trendyol Yemek Entegrasyonu, Ordu El terminali, Ordu ücretsiz restoran programı, Ordu Market Yazılımı, Ordu Barkod Yazılımı, Ordu Kuruyemiş Yazılımı,