+90 542 518 53 11
iLETSiM

BURDURda Cafe Adisyon Sistemi

BURDUR  Cafe Adisyon Sistemi

Burdur Cafe Adisyon Sistemi

Burdur'da Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? Burdur'da Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. Burdur'da adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. Burdur'da adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

Burdur'da adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET Burdur'da adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Burdur Cafe adisyon programı, Burdur Paket Servis Programı, Burdur Restoran adisyon yazılımı, Burdur Cafe adisyon fiyatları, Burdur Yemek Sepeti Entegrasyonu, Burdur Getir Yemek Entegrasyonu, Burdur Trendyol Yemek Entegrasyonu, Burdur El terminali, Burdur ücretsiz restoran programı, Burdur Market Yazılımı, Burdur Barkod Yazılımı, Burdur Kuruyemiş Yazılımı,