+90 542 518 53 11
iLETSiM

GÜMÜŞHANEde Cafe Adisyon Sistemi

GÜMÜŞHANE  Cafe Adisyon Sistemi

Gümüşhane Cafe Adisyon Sistemi

Gümüşhane'de Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? Gümüşhane'de Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. Gümüşhane'de adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. Gümüşhane'de adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

Gümüşhane'de adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET Gümüşhane'de adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Gümüşhane Cafe adisyon programı, Gümüşhane Paket Servis Programı, Gümüşhane Restoran adisyon yazılımı, Gümüşhane Cafe adisyon fiyatları, Gümüşhane Yemek Sepeti Entegrasyonu, Gümüşhane Getir Yemek Entegrasyonu, Gümüşhane Trendyol Yemek Entegrasyonu, Gümüşhane El terminali, Gümüşhane ücretsiz restoran programı, Gümüşhane Market Yazılımı, Gümüşhane Barkod Yazılımı, Gümüşhane Kuruyemiş Yazılımı,