+90 542 518 53 11
iLETSiM

MUĞLAda Cafe Adisyon Sistemi

MUĞLA  Cafe Adisyon Sistemi

Muğla Cafe Adisyon Sistemi

Muğla'da Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? Muğla'da Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. Muğla'da adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. Muğla'da adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

Muğla'da adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET Muğla'da adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Muğla Cafe adisyon programı, Muğla Paket Servis Programı, Muğla Restoran adisyon yazılımı, Muğla Cafe adisyon fiyatları, Muğla Yemek Sepeti Entegrasyonu, Muğla Getir Yemek Entegrasyonu, Muğla Trendyol Yemek Entegrasyonu, Muğla El terminali, Muğla ücretsiz restoran programı, Muğla Market Yazılımı, Muğla Barkod Yazılımı, Muğla Kuruyemiş Yazılımı,