+90 542 518 53 11
iLETSiM

TOKATda Cafe Adisyon Sistemi

TOKAT  Cafe Adisyon Sistemi

Tokat Cafe Adisyon Sistemi

Tokat'da Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? Tokat'da Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. Tokat'da adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. Tokat'da adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

Tokat'da adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET Tokat'da adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Tokat Cafe adisyon programı, Tokat Paket Servis Programı, Tokat Restoran adisyon yazılımı, Tokat Cafe adisyon fiyatları, Tokat Yemek Sepeti Entegrasyonu, Tokat Getir Yemek Entegrasyonu, Tokat Trendyol Yemek Entegrasyonu, Tokat El terminali, Tokat ücretsiz restoran programı, Tokat Market Yazılımı, Tokat Barkod Yazılımı, Tokat Kuruyemiş Yazılımı,