+90 542 518 53 11
iLETSiM
ISPARTA Cafe Adisyon Sistemi

Ispartada Cafe Adisyon Sistemi

Isparta Gelendost'da Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? Isparta Gelendost'da Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. Isparta Gelendost'da adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. Isparta Gelendost'da adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

Isparta Gelendost'da adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET Isparta Gelendost'da adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Isparta Gelendost'da Cafe adisyon programı, Isparta Gelendost'da Paket Servis Programı, Isparta Gelendost'da Restoran adisyon yazılımı, Isparta Gelendost'da Cafe adisyon fiyatları, Isparta Gelendost'da Yemek Sepeti Entegrasyonu, Isparta Gelendost'da Getir Yemek Entegrasyonu, Isparta Gelendost'da Trendyol Yemek Entegrasyonu, Isparta Gelendost'da El terminali, Isparta Gelendost'da ücretsiz restoran programı, Isparta Gelendost'da Market Yazılımı, Isparta Gelendost'da Barkod Yazılımı, Isparta Gelendost'da Kuruyemiş Yazılımı,