+90 542 518 53 11
iLETSiM
ISPARTA Cafe Adisyon Sistemi

Ispartada Cafe Adisyon Sistemi

Isparta Keçi̇borlu'da Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? Isparta Keçi̇borlu'da Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. Isparta Keçi̇borlu'da adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. Isparta Keçi̇borlu'da adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

Isparta Keçi̇borlu'da adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET Isparta Keçi̇borlu'da adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Isparta Keçi̇borlu'da Cafe adisyon programı, Isparta Keçi̇borlu'da Paket Servis Programı, Isparta Keçi̇borlu'da Restoran adisyon yazılımı, Isparta Keçi̇borlu'da Cafe adisyon fiyatları, Isparta Keçi̇borlu'da Yemek Sepeti Entegrasyonu, Isparta Keçi̇borlu'da Getir Yemek Entegrasyonu, Isparta Keçi̇borlu'da Trendyol Yemek Entegrasyonu, Isparta Keçi̇borlu'da El terminali, Isparta Keçi̇borlu'da ücretsiz restoran programı, Isparta Keçi̇borlu'da Market Yazılımı, Isparta Keçi̇borlu'da Barkod Yazılımı, Isparta Keçi̇borlu'da Kuruyemiş Yazılımı,