+90 542 518 53 11
iLETSiM
ISPARTA Cafe Adisyon Sistemi

Ispartada Cafe Adisyon Sistemi

Isparta Merkez'de Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? Isparta Merkez'de Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. Isparta Merkez'de adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. Isparta Merkez'de adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

Isparta Merkez'de adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET Isparta Merkez'de adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Isparta Merkez'de Cafe adisyon programı, Isparta Merkez'de Paket Servis Programı, Isparta Merkez'de Restoran adisyon yazılımı, Isparta Merkez'de Cafe adisyon fiyatları, Isparta Merkez'de Yemek Sepeti Entegrasyonu, Isparta Merkez'de Getir Yemek Entegrasyonu, Isparta Merkez'de Trendyol Yemek Entegrasyonu, Isparta Merkez'de El terminali, Isparta Merkez'de ücretsiz restoran programı, Isparta Merkez'de Market Yazılımı, Isparta Merkez'de Barkod Yazılımı, Isparta Merkez'de Kuruyemiş Yazılımı,