+90 542 518 53 11
iLETSiM
ISPARTA Cafe Adisyon Sistemi

Ispartada Cafe Adisyon Sistemi

Isparta Sütçüler'de Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? Isparta Sütçüler'de Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. Isparta Sütçüler'de adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. Isparta Sütçüler'de adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

Isparta Sütçüler'de adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET Isparta Sütçüler'de adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Isparta Sütçüler'de Cafe adisyon programı, Isparta Sütçüler'de Paket Servis Programı, Isparta Sütçüler'de Restoran adisyon yazılımı, Isparta Sütçüler'de Cafe adisyon fiyatları, Isparta Sütçüler'de Yemek Sepeti Entegrasyonu, Isparta Sütçüler'de Getir Yemek Entegrasyonu, Isparta Sütçüler'de Trendyol Yemek Entegrasyonu, Isparta Sütçüler'de El terminali, Isparta Sütçüler'de ücretsiz restoran programı, Isparta Sütçüler'de Market Yazılımı, Isparta Sütçüler'de Barkod Yazılımı, Isparta Sütçüler'de Kuruyemiş Yazılımı,