+90 542 518 53 11
iLETSiM
ISPARTA Cafe Adisyon Sistemi

Ispartada Cafe Adisyon Sistemi

Isparta Uluborlu'da Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? Isparta Uluborlu'da Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. Isparta Uluborlu'da adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. Isparta Uluborlu'da adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

Isparta Uluborlu'da adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET Isparta Uluborlu'da adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Isparta Uluborlu'da Cafe adisyon programı, Isparta Uluborlu'da Paket Servis Programı, Isparta Uluborlu'da Restoran adisyon yazılımı, Isparta Uluborlu'da Cafe adisyon fiyatları, Isparta Uluborlu'da Yemek Sepeti Entegrasyonu, Isparta Uluborlu'da Getir Yemek Entegrasyonu, Isparta Uluborlu'da Trendyol Yemek Entegrasyonu, Isparta Uluborlu'da El terminali, Isparta Uluborlu'da ücretsiz restoran programı, Isparta Uluborlu'da Market Yazılımı, Isparta Uluborlu'da Barkod Yazılımı, Isparta Uluborlu'da Kuruyemiş Yazılımı,