+90 542 518 53 11
iLETSiM
ISPARTA Cafe Adisyon Sistemi

Ispartada Cafe Adisyon Sistemi

Isparta Yalvaç'da Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? Isparta Yalvaç'da Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. Isparta Yalvaç'da adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. Isparta Yalvaç'da adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

Isparta Yalvaç'da adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET Isparta Yalvaç'da adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Isparta Yalvaç'da Cafe adisyon programı, Isparta Yalvaç'da Paket Servis Programı, Isparta Yalvaç'da Restoran adisyon yazılımı, Isparta Yalvaç'da Cafe adisyon fiyatları, Isparta Yalvaç'da Yemek Sepeti Entegrasyonu, Isparta Yalvaç'da Getir Yemek Entegrasyonu, Isparta Yalvaç'da Trendyol Yemek Entegrasyonu, Isparta Yalvaç'da El terminali, Isparta Yalvaç'da ücretsiz restoran programı, Isparta Yalvaç'da Market Yazılımı, Isparta Yalvaç'da Barkod Yazılımı, Isparta Yalvaç'da Kuruyemiş Yazılımı,