+90 542 518 53 11
iLETSiM
KIRŞEHİR Cafe Adisyon Sistemi

Kirşehi̇rda Cafe Adisyon Sistemi

Kirşehi̇r Merkez'de Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? Kirşehi̇r Merkez'de Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. Kirşehi̇r Merkez'de adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. Kirşehi̇r Merkez'de adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

Kirşehi̇r Merkez'de adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET Kirşehi̇r Merkez'de adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Kirşehi̇r Merkez'de Cafe adisyon programı, Kirşehi̇r Merkez'de Paket Servis Programı, Kirşehi̇r Merkez'de Restoran adisyon yazılımı, Kirşehi̇r Merkez'de Cafe adisyon fiyatları, Kirşehi̇r Merkez'de Yemek Sepeti Entegrasyonu, Kirşehi̇r Merkez'de Getir Yemek Entegrasyonu, Kirşehi̇r Merkez'de Trendyol Yemek Entegrasyonu, Kirşehi̇r Merkez'de El terminali, Kirşehi̇r Merkez'de ücretsiz restoran programı, Kirşehi̇r Merkez'de Market Yazılımı, Kirşehi̇r Merkez'de Barkod Yazılımı, Kirşehi̇r Merkez'de Kuruyemiş Yazılımı,