+90 542 518 53 11
iLETSiM
OSMANİYE Cafe Adisyon Sistemi

Osmani̇yede Cafe Adisyon Sistemi

Osmani̇ye Sumbas'da Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? Osmani̇ye Sumbas'da Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. Osmani̇ye Sumbas'da adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. Osmani̇ye Sumbas'da adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

Osmani̇ye Sumbas'da adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET Osmani̇ye Sumbas'da adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Osmani̇ye Sumbas'da Cafe adisyon programı, Osmani̇ye Sumbas'da Paket Servis Programı, Osmani̇ye Sumbas'da Restoran adisyon yazılımı, Osmani̇ye Sumbas'da Cafe adisyon fiyatları, Osmani̇ye Sumbas'da Yemek Sepeti Entegrasyonu, Osmani̇ye Sumbas'da Getir Yemek Entegrasyonu, Osmani̇ye Sumbas'da Trendyol Yemek Entegrasyonu, Osmani̇ye Sumbas'da El terminali, Osmani̇ye Sumbas'da ücretsiz restoran programı, Osmani̇ye Sumbas'da Market Yazılımı, Osmani̇ye Sumbas'da Barkod Yazılımı, Osmani̇ye Sumbas'da Kuruyemiş Yazılımı,