+90 542 518 53 11
iLETSiM
TRABZON Cafe Adisyon Sistemi

Trabzonda Cafe Adisyon Sistemi

Trabzon Akçaabat'da Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? Trabzon Akçaabat'da Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. Trabzon Akçaabat'da adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. Trabzon Akçaabat'da adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

Trabzon Akçaabat'da adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET Trabzon Akçaabat'da adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Trabzon Akçaabat'da Cafe adisyon programı, Trabzon Akçaabat'da Paket Servis Programı, Trabzon Akçaabat'da Restoran adisyon yazılımı, Trabzon Akçaabat'da Cafe adisyon fiyatları, Trabzon Akçaabat'da Yemek Sepeti Entegrasyonu, Trabzon Akçaabat'da Getir Yemek Entegrasyonu, Trabzon Akçaabat'da Trendyol Yemek Entegrasyonu, Trabzon Akçaabat'da El terminali, Trabzon Akçaabat'da ücretsiz restoran programı, Trabzon Akçaabat'da Market Yazılımı, Trabzon Akçaabat'da Barkod Yazılımı, Trabzon Akçaabat'da Kuruyemiş Yazılımı,