+90 542 518 53 11
iLETSiM
TRABZON Cafe Adisyon Sistemi

Trabzonda Cafe Adisyon Sistemi

Trabzon Arakli'de Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? Trabzon Arakli'de Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. Trabzon Arakli'de adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. Trabzon Arakli'de adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

Trabzon Arakli'de adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET Trabzon Arakli'de adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Trabzon Arakli'de Cafe adisyon programı, Trabzon Arakli'de Paket Servis Programı, Trabzon Arakli'de Restoran adisyon yazılımı, Trabzon Arakli'de Cafe adisyon fiyatları, Trabzon Arakli'de Yemek Sepeti Entegrasyonu, Trabzon Arakli'de Getir Yemek Entegrasyonu, Trabzon Arakli'de Trendyol Yemek Entegrasyonu, Trabzon Arakli'de El terminali, Trabzon Arakli'de ücretsiz restoran programı, Trabzon Arakli'de Market Yazılımı, Trabzon Arakli'de Barkod Yazılımı, Trabzon Arakli'de Kuruyemiş Yazılımı,