+90 542 518 53 11
iLETSiM
TRABZON Cafe Adisyon Sistemi

Trabzonda Cafe Adisyon Sistemi

Trabzon Arsi̇n'da Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? Trabzon Arsi̇n'da Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. Trabzon Arsi̇n'da adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. Trabzon Arsi̇n'da adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

Trabzon Arsi̇n'da adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET Trabzon Arsi̇n'da adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Trabzon Arsi̇n'da Cafe adisyon programı, Trabzon Arsi̇n'da Paket Servis Programı, Trabzon Arsi̇n'da Restoran adisyon yazılımı, Trabzon Arsi̇n'da Cafe adisyon fiyatları, Trabzon Arsi̇n'da Yemek Sepeti Entegrasyonu, Trabzon Arsi̇n'da Getir Yemek Entegrasyonu, Trabzon Arsi̇n'da Trendyol Yemek Entegrasyonu, Trabzon Arsi̇n'da El terminali, Trabzon Arsi̇n'da ücretsiz restoran programı, Trabzon Arsi̇n'da Market Yazılımı, Trabzon Arsi̇n'da Barkod Yazılımı, Trabzon Arsi̇n'da Kuruyemiş Yazılımı,