+90 542 518 53 11
iLETSiM
TRABZON Cafe Adisyon Sistemi

Trabzonda Cafe Adisyon Sistemi

Trabzon Beşi̇kdüzü'de Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? Trabzon Beşi̇kdüzü'de Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. Trabzon Beşi̇kdüzü'de adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. Trabzon Beşi̇kdüzü'de adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

Trabzon Beşi̇kdüzü'de adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET Trabzon Beşi̇kdüzü'de adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Trabzon Beşi̇kdüzü'de Cafe adisyon programı, Trabzon Beşi̇kdüzü'de Paket Servis Programı, Trabzon Beşi̇kdüzü'de Restoran adisyon yazılımı, Trabzon Beşi̇kdüzü'de Cafe adisyon fiyatları, Trabzon Beşi̇kdüzü'de Yemek Sepeti Entegrasyonu, Trabzon Beşi̇kdüzü'de Getir Yemek Entegrasyonu, Trabzon Beşi̇kdüzü'de Trendyol Yemek Entegrasyonu, Trabzon Beşi̇kdüzü'de El terminali, Trabzon Beşi̇kdüzü'de ücretsiz restoran programı, Trabzon Beşi̇kdüzü'de Market Yazılımı, Trabzon Beşi̇kdüzü'de Barkod Yazılımı, Trabzon Beşi̇kdüzü'de Kuruyemiş Yazılımı,