+90 542 518 53 11
iLETSiM
TRABZON Cafe Adisyon Sistemi

Trabzonda Cafe Adisyon Sistemi

Trabzon Düzköy'de Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? Trabzon Düzköy'de Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. Trabzon Düzköy'de adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. Trabzon Düzköy'de adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

Trabzon Düzköy'de adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET Trabzon Düzköy'de adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Trabzon Düzköy'de Cafe adisyon programı, Trabzon Düzköy'de Paket Servis Programı, Trabzon Düzköy'de Restoran adisyon yazılımı, Trabzon Düzköy'de Cafe adisyon fiyatları, Trabzon Düzköy'de Yemek Sepeti Entegrasyonu, Trabzon Düzköy'de Getir Yemek Entegrasyonu, Trabzon Düzköy'de Trendyol Yemek Entegrasyonu, Trabzon Düzköy'de El terminali, Trabzon Düzköy'de ücretsiz restoran programı, Trabzon Düzköy'de Market Yazılımı, Trabzon Düzköy'de Barkod Yazılımı, Trabzon Düzköy'de Kuruyemiş Yazılımı,