+90 542 518 53 11
iLETSiM
TRABZON Cafe Adisyon Sistemi

Trabzonda Cafe Adisyon Sistemi

Trabzon Hayrat'da Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? Trabzon Hayrat'da Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. Trabzon Hayrat'da adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. Trabzon Hayrat'da adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

Trabzon Hayrat'da adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET Trabzon Hayrat'da adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Trabzon Hayrat'da Cafe adisyon programı, Trabzon Hayrat'da Paket Servis Programı, Trabzon Hayrat'da Restoran adisyon yazılımı, Trabzon Hayrat'da Cafe adisyon fiyatları, Trabzon Hayrat'da Yemek Sepeti Entegrasyonu, Trabzon Hayrat'da Getir Yemek Entegrasyonu, Trabzon Hayrat'da Trendyol Yemek Entegrasyonu, Trabzon Hayrat'da El terminali, Trabzon Hayrat'da ücretsiz restoran programı, Trabzon Hayrat'da Market Yazılımı, Trabzon Hayrat'da Barkod Yazılımı, Trabzon Hayrat'da Kuruyemiş Yazılımı,