+90 542 518 53 11
iLETSiM
TRABZON Cafe Adisyon Sistemi

Trabzonda Cafe Adisyon Sistemi

Trabzon Köprübaşi'de Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? Trabzon Köprübaşi'de Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. Trabzon Köprübaşi'de adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. Trabzon Köprübaşi'de adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

Trabzon Köprübaşi'de adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET Trabzon Köprübaşi'de adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Trabzon Köprübaşi'de Cafe adisyon programı, Trabzon Köprübaşi'de Paket Servis Programı, Trabzon Köprübaşi'de Restoran adisyon yazılımı, Trabzon Köprübaşi'de Cafe adisyon fiyatları, Trabzon Köprübaşi'de Yemek Sepeti Entegrasyonu, Trabzon Köprübaşi'de Getir Yemek Entegrasyonu, Trabzon Köprübaşi'de Trendyol Yemek Entegrasyonu, Trabzon Köprübaşi'de El terminali, Trabzon Köprübaşi'de ücretsiz restoran programı, Trabzon Köprübaşi'de Market Yazılımı, Trabzon Köprübaşi'de Barkod Yazılımı, Trabzon Köprübaşi'de Kuruyemiş Yazılımı,