+90 542 518 53 11
iLETSiM
TRABZON Cafe Adisyon Sistemi

Trabzonda Cafe Adisyon Sistemi

Trabzon Maçka'da Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? Trabzon Maçka'da Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. Trabzon Maçka'da adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. Trabzon Maçka'da adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

Trabzon Maçka'da adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET Trabzon Maçka'da adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Trabzon Maçka'da Cafe adisyon programı, Trabzon Maçka'da Paket Servis Programı, Trabzon Maçka'da Restoran adisyon yazılımı, Trabzon Maçka'da Cafe adisyon fiyatları, Trabzon Maçka'da Yemek Sepeti Entegrasyonu, Trabzon Maçka'da Getir Yemek Entegrasyonu, Trabzon Maçka'da Trendyol Yemek Entegrasyonu, Trabzon Maçka'da El terminali, Trabzon Maçka'da ücretsiz restoran programı, Trabzon Maçka'da Market Yazılımı, Trabzon Maçka'da Barkod Yazılımı, Trabzon Maçka'da Kuruyemiş Yazılımı,