+90 542 518 53 11
iLETSiM
TRABZON Cafe Adisyon Sistemi

Trabzonda Cafe Adisyon Sistemi

Trabzon Ortahi̇sar'da Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? Trabzon Ortahi̇sar'da Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. Trabzon Ortahi̇sar'da adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. Trabzon Ortahi̇sar'da adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

Trabzon Ortahi̇sar'da adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET Trabzon Ortahi̇sar'da adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Trabzon Ortahi̇sar'da Cafe adisyon programı, Trabzon Ortahi̇sar'da Paket Servis Programı, Trabzon Ortahi̇sar'da Restoran adisyon yazılımı, Trabzon Ortahi̇sar'da Cafe adisyon fiyatları, Trabzon Ortahi̇sar'da Yemek Sepeti Entegrasyonu, Trabzon Ortahi̇sar'da Getir Yemek Entegrasyonu, Trabzon Ortahi̇sar'da Trendyol Yemek Entegrasyonu, Trabzon Ortahi̇sar'da El terminali, Trabzon Ortahi̇sar'da ücretsiz restoran programı, Trabzon Ortahi̇sar'da Market Yazılımı, Trabzon Ortahi̇sar'da Barkod Yazılımı, Trabzon Ortahi̇sar'da Kuruyemiş Yazılımı,