+90 542 518 53 11
iLETSiM
TRABZON Cafe Adisyon Sistemi

Trabzonda Cafe Adisyon Sistemi

Trabzon Sürmene'de Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? Trabzon Sürmene'de Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. Trabzon Sürmene'de adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. Trabzon Sürmene'de adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

Trabzon Sürmene'de adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET Trabzon Sürmene'de adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Trabzon Sürmene'de Cafe adisyon programı, Trabzon Sürmene'de Paket Servis Programı, Trabzon Sürmene'de Restoran adisyon yazılımı, Trabzon Sürmene'de Cafe adisyon fiyatları, Trabzon Sürmene'de Yemek Sepeti Entegrasyonu, Trabzon Sürmene'de Getir Yemek Entegrasyonu, Trabzon Sürmene'de Trendyol Yemek Entegrasyonu, Trabzon Sürmene'de El terminali, Trabzon Sürmene'de ücretsiz restoran programı, Trabzon Sürmene'de Market Yazılımı, Trabzon Sürmene'de Barkod Yazılımı, Trabzon Sürmene'de Kuruyemiş Yazılımı,