+90 542 518 53 11
iLETSiM
TRABZON Cafe Adisyon Sistemi

Trabzonda Cafe Adisyon Sistemi

Trabzon çaykara'da Cafe Adisyon Sistemi Kurulumu Yapan Yerler ? Trabzon çaykara'da Cafe Adisyon Sistemi.

Restoran Cafe Adisyon Sistemi Restoran, Cafe , Hızlı Satış, Dönerci, Self Servis, Otel, Bar , Oyun Salonu , Otel , şezlong gibi kullanım yerlerinde kullanabilirsiniz. Trabzon çaykara'da adisyon sistemi yazılımı Kurulumu yapmak amacıyla hizmet vermektedir. Trabzon çaykara'da adisyon sistemi yazılımının Diğer adisyon programlarından farkımız olarak adisyon programını satın aldıktan sonra tüm modülleri satın almış olursunuz. Ana Kullanım lisans senelik yıllık aylık gibi yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.. Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Ayrıca telefon ile gelen siparişlerinizi proğrama kayıt ederek müşteri listenizi oluşturabilirsiniz.

Trabzon çaykara'da adisyon sistemi yazılımı için en önemlisi MAYASAN.NET dir. SambaPOSta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

MAYASAN.NET Trabzon çaykara'da adisyon sistemi yazılımı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Trabzon çaykara'da Cafe adisyon programı, Trabzon çaykara'da Paket Servis Programı, Trabzon çaykara'da Restoran adisyon yazılımı, Trabzon çaykara'da Cafe adisyon fiyatları, Trabzon çaykara'da Yemek Sepeti Entegrasyonu, Trabzon çaykara'da Getir Yemek Entegrasyonu, Trabzon çaykara'da Trendyol Yemek Entegrasyonu, Trabzon çaykara'da El terminali, Trabzon çaykara'da ücretsiz restoran programı, Trabzon çaykara'da Market Yazılımı, Trabzon çaykara'da Barkod Yazılımı, Trabzon çaykara'da Kuruyemiş Yazılımı,